Şartlar ve Koşullar


harmonybytuzel.com web sitesine hoş geldiniz, Harmony By Tüzel tarafından işletilmektedir.

Harmony By Tüzel, bu web sitesi aracılığıyla sunulan tüm bilgilerin dahil edildiği andaki doğruluğunu sağlama konusunda makul çaba göstermiştir.

Bu siteyi kullanımınız, bu şartlar ve koşulları kabul etmeniz anlamına gelir ve sitenizi ilk kullandığınız tarihte yürürlüğe girer. Harmony By Tüzel, bu şartları ve koşulları çevrimiçi olarak yayınlayarak bunları her zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler hakkında zamanında bilgi almak için çevrimiçi olarak yayınlanan bilgileri düzenli olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Değişiklikler yayınlandıktan sonra bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu anlaşmayı yayınlanan değişiklikler tarafından değiştirilmiş olarak kabul etmeniz anlamına gelir.

Harmony By Tüzel, web sitesindeki bilgilerdeki herhangi bir yanlışlıktan veya eksiklikten sorumlu değildir ve bu web sitesindeki bilgilere dayalı alınan kararlar ziyaretçinin kendi sorumluluğundadır. Harmony By Tüzel, bu web sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak elde edilen herhangi bir bilginin kullanılmasından kaynaklanan doğrudan, özel, dolaylı veya sonuç olarak doğan zararlardan sorumlu değildir, veya başka bir nedenden kaynaklanan herhangi bir zarar.

Malzeme, kendi kişisel, ticari olmayan ev kullanımınız dışında hiçbir şekilde kopyalanamaz, yeniden üretilemez, yeniden yayınlanamaz, indirilemez, yayınlanamaz veya iletilmez. Diğer kullanım, Harmony By Tüzel önceden yazılı iznini gerektirir. Materyalin bu sitede bulunan materyalde bulunan materyalden türetilmesine, değiştirilmesine veya yaratılmasına izin vermemeyi kabul edersiniz veya kişisel ticari olmayan kullanımınız dışında başka bir amaçla kullanmayı kabul etmezsiniz.

Bu siteyi sadece yasal amaçlar için kullanmayı kabul edersiniz ve bu siteyi kullanmanızın, bu siteyi herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceği veya sınırlamayacağı anlamına gelir ve üçüncü bir kişi tarafından kullanımı ve keyfini kısıtlayan veya engelleyen bir şekilde yasa dışı veya kişiyi taciz edebilecek veya rahatsızlık verebilecek davranışları içerir. veya bu sitedeki normal diyalog akışını bozan açık veya rahatsız edici içerik veya bu site içindeki normal diyalog akışını bozan açık veya rahatsız edici içeriğin iletilmesi.

Bu site ve Harmony By Tüzel, ürünleri ve hizmetleri ile ilgili veya ilgili olan bilgiler, isimler, görüntüler, resimler, logolar ve simgeler dahil olmak üzere “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT” olarak sağlanır ve hiçbir temsil veya onay yapılmadan ve herhangi bir türde garanti olmaksızın sunulur, açık veya örtülü, zımni olarak da olsa, açık veya örtülü olmaksızın, sınırlamak ve garanti etmeksizin, uygun kalite, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme, uyumluluk, güvenlik ve doğruluk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere zımni garantilerin her türlüsünü içerir.

Harmony By Tüzel, site kullanımı ile ilgili olarak doğan kullanım kaybı, veri veya kar kaybı veya başka bir nedenle doğan dolaylı veya sonuç doğuran zararlardan, veya başka nedenlerle, oluşabilecek her türlü zarardan sorumlu olmayacaktır. Harmony By Tüzel, bu sitede yer alan materyalin, arızaların düzeltilmesi gerektiği veya bu sitenin ya da onu kullanılabilir kılan sunucunun virüs veya hatalardan veya işlevlerin kesintisiz veya hatasız olacağına dair garanti vermez.

Harmony By Tüzel ürünlerini ve hizmetlerini tanımlayan isimler, görüntüler ve logolar Harmony By Tüzel mülkiyetindedir. Harmony By Tüzel Trade and love kuruluşudur. Burada bulunan hiçbir şey, Harmony By Tüzel ticari markasının veya patentin herhangi bir iznini veya hakkını dayandırmayacaktır. veya başka bir üçüncü taraf.

Harmony By Tüzel bilgi sunan ziyaretçi, Harmony By Tüzel verilen bilgilere sınırsız haklara sahip olduğunu kabul eder ve Harmony By Tüzel bu bilgileri kendi seçtiği şekilde kullanabileceğini kabul eder. Ziyaretçi tarafından verilen bilgiler, gizli olmayacaktır.

Bu Kullanım Koşulları ile bu sitede belirli bir materyal ile ilgili olarak bu sitede görünen özel koşullar ve/veya kullanım koşulları arasında bir çelişki olursa, sonuncusu geçerli olacaktır.

Başa dön tuşu
error: İzinsiz Kopyalanamaz